Вести
25.08.2020.еКњижара: Место за добар почетак школске године
Са задовољством вас обавештавамо да је куповина уџбеника управо постала још лакша. Посетите еКњижару и уверите се и сами!
Од сада можете наручити сва издања издавачких кућа Klett, Нови Логос и Фреска на једном месту – на www.eknjizara.rs, уз мноштво додатних погодности:
» Куповина у еКњижари је једноставна и безбедна
Нису вам потребне посебне информатичке вештине, све је уређено тако да помоћу неколико кликова можете обавити куповину. Наравно, уколико желите, можете погледати и упутство за онлајн куповину које смо за вас припремили.
» Нема чекања у редовима, нити гужве у књижарама
Куповином у еКњижари штедите своје време и енегију. Из сигурности свог дома за кратко време можете наручити жељена издања, која у року од неколико дана стижу на Вашу адресу.
» Плаћање при испоруци или платним картицама на сајту
Приликом наручивања издања у еКњижари сами бирате начин плаћања: готовином приликом испоруке или платном картицом.
» Уколико сте корисник Banca Intesa платних картица, уџбенике можете платити и на рате
За све кориснике Banca Intesa платних картица сада постоји посебна погодност – плаћање на рате. За износ до 3000 динара имате могућност плаћања на 3 рате, а износе веће од 3000 динара можете платити у 6 месечних рата.
» Уз купљено штампано издање уџбеника добијате код за дигитални уџбеник на поклон
» Достава је бесплатна до 30. септембра
Посетите еКњижару и откријте најлакши начин куповине уџбеника!